Vytlačiť

Reklamácie

Reklamácie :

Reklamácie počas lockdownu na predajni nevybavujeme . Na reklamáciu tovaru volajte číslo 0918 421 029 v čase po-pia od 8.30 do 14:00 .

 

Poradíme Vám postup reklamovania daného tovaru podľa charakteru a značky , preto je potrebné aby ste si pred telefonátom pripravili nákupný doklad . 

 

******

Pri reklamácií tovaru zakúpeného na predajni sa obráťte na našu prevádzku.. Naši predavači sa Vám budú radi venovať a prípadné reklamácie sa budú snažiť vybaviť k Vašej spokojnosti. 

Kontakt na reklamačné oddelenie:

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

tel. kontakt +421 918 421 029 

V prípade záručenej opravy nie sú účtované žiadne dodatočné poplatky. Podmienkou pre uplatnenie záručnej reklamácie je predloženie nákupného dokladu a v prípade potreby aj záručného listu /v závislosti od značky výrobku/. Biela technika sa servisuje formou externých servisných stredísk a teda nie je nutné doručenie vadného výrobku k nám na predajňu. Dostupnosť takéhoto servisu a kontaktné údaje získate v záručnom liste, v predajni alebo po zaslani dotazu na mail.